KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljmålning 13725057
nr 1372 5057
Stig Ghylfe
(1925-2000), Sverige
Emaljmålning, "Ung flicka". Signerad, daterad -71. Motivet: 15x15 cm
Stig Ghylfe, svensk bildkonstnär född 1925, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:56:44
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)